SPOTKANIE SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA W MEDIATECE MEMO

11 czerwca 2024 r. odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie nauczycieli, działających w ramach sieci. Było to spotkanie podsumowujące naszą całoroczną pracę. Spotkanie odbyło się w Mediatece MEMO w Łodzi, gdzie miałyśmy okazję zwiedzić to nowoczesne centrum informacji i kultury. Zachwyciła nas otwarta przestrzeń z wysokimi sufitami, nowoczesne meble, które można łatwo przestawiać i dostosowywać do potrzeb użytkowników, różne strefy tematyczne, sale konferencyjne i warsztatowe, sala kinowa, specjalne przestrzenie dla dzieci, ciche strefy czytelniane do nauki dla studentów, przygotowujących się do egzaminów i wszechobecna nowoczesna technologia. Dziękujemy za moc wrażeń i cenne informacje!