KTO NAM POMAGA ZACHOWAĆ ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO?

17 listopada 2023 r. naszą bibliotekę odwiedziła kl. I ze Szkoły Podstawowej w Słowiku. Uczniowie wyruszyli w fascynującą podróż do krainy Zdrowolandia, gdzie odkryli tajniki dbania o siebie i innych. Po wysłuchaniu opowiadania mali twórcy, zamienili się w małe pielęgniarki i pielęgniarzy, projektując swoje własne czepki pielęgniarskie z wielkim zaangażowaniem i kreatywnością. Następnie wszyscy przy interaktywnej grze memory, uczyli się ważnych zasad dbania o zdrowie i bezpieczeństwo. Dziękujemy wszystkim uczniom za entuzjazm i zaangażowanie! Zajęcia odbyły się w ramach zadania “Akcja, wiedza, informacja, czyli bezpiecznie z biblioteką!” w ramach Budżetu Obywatelskiego “Łódzkie na Plus” na 2023 rok.

Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego