SIEĆ WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA

8 stycznia 2024 r. odbyło się drugie w tym roku szkolnym spotkanie metodyczne sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy i nauczycieli świetlic szkół powiatu zgierskiego. Tym razem gościłyśmy w bibliotece szkolnej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zgierzu. W trakcie spotkania został dopracowany regulamin wspólnej akcji promującej czytelnictwo “Sztafeta Czytelnicza” oraz został ustalony harmonogram kolejności sztafety w poszczególnych szkołach. W akcji weźmie udział Biblioteka Pedagogiczna w Zgierzu i nauczyciele bibliotekarze z uczniami z 14 szkół powiatu zgierskiego. Na zakończenie spotkania p. Barbara Kowalewska – nauczyciel bibliotekarz z SOSW w Zgierzu oprowadziła nas po szkole. Ustalono kolejne spotkanie na 19 lutego.